Lyžařský areál Trnava ležící v nadmořské výšce 502 m n.m najdeme nedaleko Zlína,  na úpatí Hostýnsko Vizovických vrchů. Právě blízkost krajského města z něj činní oblíbenou destinaci pro milovníky každodenní relaxace na lyžích nebo snowbordech. Orientace sjezdovky je na jižním svahu, takže kromě lyžařských zážitků si odvezete z Trnavy i krásné opálení.

Pro lyžaře je zde nový moderní vlek POMA s velkou kapacitou a také lanový vlek pro nejmenší a začátečníky. Oba vleky mají kapacitu 1720 osob za hodinu. Obě sjezdovky jsou každodenně upravované rolbou i v průběhu dne. Další atrakcí pro děti je dětský park se spoustou atrakcí, hned vedle dětského vleku. Horní část hlavní sjezdovky je určena především milovníkům snowboardingu a freestyleskiingu se spoustou překážek a skoků. Hlavní sjezdovka je opatřena umělým osvětlením, takže na Trnavě jste vítáni i po náročném pracovním dni. Klimatické podmínky dovolují lyžovat od prosince do března, v případech kdy počasí nepřeje přicházejí na pomoc sněžná děla. Navazující stopy umožní návštěvníkům také možnost běžeckého lyžování.

Skiareál Trnava disponuje i kvalitním zázemím s službami. V provozu je zde půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, dětský koutek s odpočívárnou. K dispozici je taky nově otevřený SKI bufet, který je uprostřed lyžařských vleků a vedlejší areál poskytuje  ubytování s možností celodenního stravování s možností večerní relaxace v sauně – bazénu. Výborně a zdarma se tu parkuje.

 

Večerní lyžování

Lyžuje se od 17 do 20 hod.

Snowpark

V horní části hlavní sjezdovky je vybudován snowpark.

Pro děti

Lanový vlek, dětský park a dětský koutek.

Půjčovny a lyžařské školy

Ano/ano