Ski areál Bukovka se nachází v areálu Bukovka v Josefově Dole v Jizerských horách. Nabízí komplexní a velmi kvalitní služby a také druhou nejdelší sjezdovku v Jizerských horách.  Tři vleky jsou připraveny přepravit za hodinu 1800 lyžařů. Mikroklima údolí zajišťuje dostatek sněhu. Průměrná sezónní délka sněhové pokrývky činí 100 dní. Denně upravované svahy, umělé zasněžování, večerní lyžování a bohaté služby jsou samozřejmostí. Dalším zpestřením je nový snowpark s lyžařskou a snowboardovou školou.  Lákadlem je jistě i skutečnost, že běžecké tratě jsou jen půl kilometru od sjezdovek. Dobré parkovací možnosti.

Večerní lyžování

Možnost večerního lyžování ve středu, pátek a sobotu od 18 do 21 hod.

Snowpark

Novinkou je zbrusu nový SNOWPARK. Vhodný jak pro zkušené tak i pro začátečníky. Pro ridery je připravena 6m lámačka a bedna.

Pro děti

1 denní - 3 denní dětský kurz je ukončený diplomem. V ceně je zahrnuta jízdenka na lanový vlek. Vyučovací hodina trvá 50 minut. Tel. 723 677 401

Půjčovny a ski školy

Veškerý servis i montáž vázání provádí do druhého dne. Seřízení bezpečnostního vázání vždy na počkání. Lyžařská a snowboardová škola.