Alpine Pro Sport areál Rejdice najdeme na samém pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Pro návštěvníky rejdického skiareálu je k dispozici jedna sedačková lanovka s přepravní kapacitou 1200 osob/hod., jeden vlek Poma a jeden dětský vlek pro lyžařskou školu. Lyžaři se mohou vyžít na celkové délce sjezdovek 950m, s obtížností modrá a červená. Do Rejdic to láká především snowboardisty a vyznavače adrenalinu. Čeká tu na ně totiž největší snowpark  u nás - O2 Extra Park. Všechny tratě a překážky jsou pravidelně upravovány a dosněmovány. Do Rejdic, které jsou členy Skiregionu, rádi jezdí i běžkaři, kteří se napojují na lyžařskou magistrálu. V celém skiareálu Rejdice je používán moderní systém bezdotykových čipových karet Skidata.

Večerní lyžování

Samozřejmostí v nabídce služeb Rejdického skiareálu je i kompletní osvětlení všech sjezdovek a O2 Extra Parku pro večerní lyžování. Od 19:00 – do 21:00 můžete využít čerstvě upravené svahy, které jsou osvětlené po celé své délce.

Snowpark

K dispozici je 15 překážek, skoků a railů, včetně upravované U-rampy. Překážky jsou rozděleny do tří stupňů obtížnosti – easy, cool a hard. O2 Extra Park je denně upravován a to dokonce i pro večerní ježdění od 19:00 do 21:00 - je osvětlen po celé své délce.
Pro děti

Skibusy

Rezervace na webu zde, pro objednání se zaregistrujte a dále už stačí jen vybírat linky, které chcete rezervovat.

Skiregion

SKIREGION jedná se o největší lyžařskou oblast v ČR. Členy jsou zimní střediska Rejdice, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou a Příchovice. Ve všech lyžařských areálech můžete jezdit na jednu pernamentku. Pro držitele jízdenky SKIREGION - večerní lyžování zdarma!

Půjčovny a ski školy

Půjčovnu vybavení a ski školu zajišťuje firma Classic Skischool & Rent Service. Více zde nebo na telefonu 724 302 507.

Ubytování

Vyberte si ubytování v Rejdicích v Jizerských horách – tady by byly jednotlivý kategorie…