Ski areál v Mostech u Jablunkova je unikátním sportovním areálem v rámci celého Česka, který nabízí aktivní odpočinek během celého roku. Mosty u Jablunkova se staly za poslední dva roky symbolem dobrého lyžování, aktivní zábavy na adrenalinových atrakcích a také příjemného posezení v místních stravovacích zařízeních.

Ideální pro rodinnou lyžovačku
Tři osvětlené „modré“ sjezdovky, v celkové délce 2100 m, jsou uměle zasněžovány a pravidelně upravovány. Tři rychlé vleky pro dospělé a jeden pro děti Vás za pár minut dopraví na vrchol sjezdovky, z které je nádherný výhled na okolní vrcholy. Milovníci jízdy na jednom prkně ocení překážky ve snowparku. Pokud chcete využít toaletu nebo se rychle občerstvit, nemusíte nikam daleko chodit, vše je na místě.  Z bufetu Ski Mosty přímo na sjezdovce se můžete ze závětří kochat pohledem na svah. Chcete něco luxusnějšího a pořádný oběd? Jen pár kroků a jste ve stylových prostorách roubeného Hotelu Grůň, který nabízí především regionální jídla.

Slast také pro běžkaře
Pro milovníky běžeckého lyžování jsou připraveny denně upravované běžecké stopy  - 2 km osvětlený lyžařský běžecký okruh a 40 km běžeckých tratí. Vytrvalí běžkaři milují projížďku z Jablunkova přes Studeničné na Gírovou nebo Hrčavu a dále do Bukovce a Jaworzynki v Polsku. Odměnou jim jsou nejen sportovní zážitky, ale i nádherné výhledy.
Ve SKI areálu se nachází nejmodernější technické zázemí - stanice Horské služby, lyžařská škola, půjčovna lyží s profesionálním Ski servisem, půjčovna lyžařského vybavení, snowboardů, běžek, sněžnic a další

Celoroční relax
Celoroční atrakcí a dominantou areálu je horská bobová dráha. Byla vybudovaná v roce 2004 jako první nadzemní bobová dráha v ČR a je otevřena pro zájemce každý den. Délka tratě je 950 m, sjezdu 650. V bobech lze jezdit samostatně nebo v párech. Bezpečnostní pásy a brzdy garantují bezpečnost jízdy.

Návštěvníkům nabízíme i bohatý letní program: bobovou dráhu, lanové centrum, lezecké stěny, bungee a dětské trampolíny, lukostřelbu, sjezd na laně „Gorolszus“, rodeo, aerotrim, lyžařský trenažér, které jsou přístupné od časného jara až do pozdního podzimu. Vaše ratolesti si mohou užívat zdarma v dětském lanovém centru a zábavním parku, plným dřevěných atrakcí.

Přednostní areálu je jednoduchá dostupnost, blízkost vlakového nádraží a bezplatné parkoviště pro 300 aut.

Večerní lyžování

Pondělí - neděle, svátky 17.00 - 21.00 hodin

Snowpark

Ano

Pro děti

Dětský lyžařský park s lanovým vlekem.

Půjčovny a ski školy

Lyžařskou a snowboardovou školu provozuje firma SUN Ski & Board School. V areálu je dispozici i půjčovna vybavení.